INFORMACE O SLUŽBĚ CALLPRO MOBIL:

Proč si vybrat CALLPRO

Nabídka našich tarifů je jednoduchá, průhledná, přímočará a především trvalá. Náš ceník není "akční" nepoužíváme malá písmena "Tyto ceny platí jen do ...." :). Neschováváme pěkná čísla a lepší tarify pro významné klienty. Pro nás je každý zákazník VIP.

 

Pokrytí a roaming 

Naše GSM služby využívají rádiovou síť T-Mobile. Tím je zajištěno výborné pokrytí signálu v rámci ČR jak pro hlasové služby tak pro internet. Samozřejmostí je také příjem hovorů a volání v zahraničí - roaming.

 

Jak službu objednat a co budu platit?

Objednávku provedete jednoduše pomocí formuláře. Do 48 hodin obdržíte SIM kartu s přednastavenými službami. Při převzetí zaplatíte pouze nabitý kredit u předplacených služeb, případně jistinu u tarifů s měsíčním vyúčtováním a 80Kč poštovné. Žádné smlouvy, žádné dlouhodobé úvazky, žádné podpisy.


Jak převedu číslo k Vám?

Převod (tzv. portace) čísla k nám je velice jednoduchý proces. Stačí zavolat na infolinku Vašeho operátora a požádat o převod čísla k jinému operátorovi. Obdržíte tzv. ČVOP (číslo výpovědi opouštěného operátora) - kód převodu čísla, který zadáte při objednávce našich služeb. Nepochybně Vám předtím operátor nabídne přehršel akčních nejlevnějších a nejlepších tarifů, ale vy už jste pevně rozhodnut pro převod čísla k nám :) Od nás pak obdržíte Novou SIM s vaším stávajícím číslem a ve stanovený den karty vyměníte. Celý proces trvá 4 dny až týden.

 

Jak dobít kredit

Kredit je možné dobít převodem částky na náš účet. Podrobné informace najdete v sekci "Podpora". Platnost kreditu je 6 měsíců, takže se jedná o činnost, kterou nemusíte provádět příliš často. Stav kreditu lze zjistit přímo z telefonu na infolince 4488 provolbou 2, nebo jej zjistíte ve svém uživatelském rozhraní na internetu včetně podrobného výpisu.

Jak postupovat v případě ztráty telefonu  

Pokud ztratíte telefon s naší SIM kartou, konktaktujte nás na infolince 4488 pro zablokování služeb. Zašleme Vám neprodleně novou kartu s Vaším původním číslem. U předplacené karty Váš stávající kredit převedeme na novou SIM. Poplatek za zaslání nové SIM karty je 120 Kč.


Jak získám výpis hovorů?

Výpis hovorů a další informace o Vaší aktivní službě získáte online ve Vašem zákaznickém účtu. Výpis hovorů je k dispozici v reálném čase (s prodlevou několika minut), takže máte plnou kontrolu nad provolanými minutami.


Jaká je rychlost internetu? Co se stane po vyčerpání datového balíčku?

Rychlost internetového připojení je vzhledem k využití sítě T-Mobile identická jako u tohoto operátora. Závisí na mnoha faktorech (síla signálu, aktuální zatížení vysílače apod.) U LTE sítí může dosahovat až 100Mbps. Po vyčerpání datového balíčku se uplatní FUP a přístup k internetu je zamezen.

 

Budu platit celou částku za tarif v případě aktivace v průběhu měsíce?

 Pokud je aktivováno Vaše číslo v průběhu zúčtovacího období (kalendářní měsíc), bude Vám vyúčtována pouze poměrná částka z poplatku za Vámi zvolený tarif (na faktuře uvedeno jako "Poplatek za provoz mobilního čísla"). Zároveň Vám bude přiděleno poměrné množství volných minut a SMS zpráv. 

 

Změnil/a jsem si tarif - jak je to s volnými minutami?

Množství přidělených volných minut je závislé na tom, jaký tarif máte aktivní na začátku zúčtovacího období. Pokud jste měl/a tarif CALLPRO200 a změnil/a jste ho na CALLPRO100 - převede se Vám pouze 100 volných minut (=množství minut u tarifu CALLPRO100). V případě změny na tarif CALLPRO 0 se Vám nepřevedou žádně volné minuty.

 

Lze odesílat SMS platby ?

Služba CALLPRO GSM podporuje všechny typy SMS plateb ( dárcovské SMS, platby jízdenek i komerční služby).

 

Bude mi s Vaší SIM fungovat banka v mobilu?

S naší službou bude bez problémů fungovat bankovnictví využívající internetové připojení na chytrých telefonech s os. Symbian, Windows, Android, nebo Apple iOS. SIM karty však nepodporují GSM banking, který je součástí SIM toolkit operátorů O2, Vodafone, nebo T-Mobile. Tento způsob komunikace s bankou je však zastaralý a není příliš využíván. 

 

Google+